Tilbake til alle rapporter

Overgrodd

Publisert av Jarl-Erik Storesund 12:41, tir. 28 juli 2015

Sendt til Rogaland og Tysvær 3 minutter senere

Veien fra førresfjordvegen og til og med gangstien på skrestien er overgrodd av busker osv.

Dette har ikke blitt klippet på lenge å begynner nå å bli et problem for bilene som kjører der, dessuten er det en stor fare i møte mellom bil og syklister/ fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er delvis løst, men ikke gjennom denne siden...
    Jeg måtte ta tak i det selv.

    Sendt inn av Jarl-Erik Storesund 07:36, ons. 26 august 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter