Tilbake til alle rapporter

Overgrodd grøftekanter

Rapportert i kategorien Trær av Are Kristensen 10:42, fre. 21 august 2015

Sendt til Sarpsborg 3 minutter senere

Grøftekantene utenfor Bodalsvei 45 er overgrodd og går 1/2 meter inn på vei. Eiendommen er veldig overgrodd av trær helt ut mot vei og det er dårlig sikt når man kommer kjørende og flere ganger har det vært farlige situasjoner med barn og bil. Det henger og store grener over vei og i vindkastene som har vært har det falt ned flere små trær. NOE MÅ GJØRES HER! Iallefall må grøftene ryddes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veikanten er klipt og det ser bra ut :-)

    Sendt inn av Are Kristensen 11:49, fre. 18 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter