Tilbake til alle rapporter

Gateltys Meieribakken 12-16

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:20, man. 24 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 5 minutter senere

Mangler gatelys , ødelagt lyspære . Sykkel/gangsti

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:01, man. 21 september 2015

  • Det er 2 - 3 gatelys på sykkel-gangsti som fortsatt ikke er fikset.

    Publisert anonymt 09:25, tor. 1 oktober 2015

  • Ble fikset idag 19.10 2015

    Publisert anonymt 13:38, man. 19 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter