Tilbake til alle rapporter

Det mangler bom

Rapportert anonymt 14:25, tir. 1 september 2015

Sendt til Våler og Østfold 5 minutter senere

Det mangeler et permanent hinder for trafikk ved pumpehuset mellom Elvebakken og Lunneveien. Hindrene som ligger der nå er en tømmerstokk og betong elementer som lett flyttes, slik at man kan ferdes igjennom med bil. Noe som skjer ofte. Detter skal vel være en blindvei?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter