Tilbake til alle rapporter

Merking av gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:46, ons. 2 september 2015

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Merking av gangsti er nesten forsvunnet her og det parkers stadig biler over denne når de parkerer for å gå i Joker-butikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vedlagt eksempel parkering.

    Publisert anonymt 10:53, ons. 2 september 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:56, ons. 30 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter