Tilbake til alle rapporter

Ødelagt kumlokk

Rapportert anonymt 01:47, søn. 27 september 2015

Sendt til Arendal og Aust-Agder 3 minutter senere

Rett utenfor Molandsveien 953, mellom gangvei og E18, er et kumlokk delvis knust.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:04, man. 26 oktober 2015

  • Da jeg ikke bor på stedet fast har jeg ikke kunnet sjekke selv om det er ordnet, men etter å ha snakket med fastboende kan de fortelle at intet er gjort.

    Publisert anonymt 12:04, man. 26 oktober 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter