Tilbake til alle rapporter

Gelender er ødelagt og trapp for kort?

Publisert av Kenneth Mæland 10:33, søn. 4 oktober 2015

Sendt til Rogaland og Sandnes 2 minutter senere

På vinterstid kan det bli veldig glatt her og et solid gelender er en nødvendighet. Det som var er helt ødelagt og borte nå. Og trappen som går ned bakken der slutter før bakken slutter slik at du får flere meter med potensielt veldig glatt asfalt å gå nedover mot busstopp, butikk m.m.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, søn. 1 november 2015

  • Jeg er skuffet over at ingenting er gjort da dette er et alvorlig problem spesielt på vinterstid.
    Og vinteren nærmer seg...

    Sendt inn av Kenneth Mæland 21:52, søn. 1 november 2015

  • Hvor solid det har blitt vet jeg ikke. Men rekkverk er på plass.

    Hadde ikke skadet å forlenge trappen der, da bakken etter trappen er glatt og skummel forsatt ved vinterstid.

    Sendt inn av Kenneth Mæland 15:54, tir. 3 november 2015, markert som fikset

  • Jeg vil påstå at problemet bare er delvis løst da rekkverket er på plass, men trappen forsatt er for kort.

    Sendt inn av Kenneth Mæland 15:56, tir. 3 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter