Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket på sykkelsti mellom Langenes skole og Årosskogen

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Solhøi 21:12, man. 5 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Syklet mellom Årosskogen og Langenes skole i går kveld. Mener jeg talte 19 gatelykter som var sorte. Dette er en viktig sykkelsti for barn til Langenes skole og kan skape farlige situasjoner med syklende i fart som tar igjen gående nå som det begynner å bli mørkt på morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kan kommunen vennligst få nye gatelys på sykkelstien mellom Åros og Langenes. Nå som den mørke årstiden kommer så vil mange barn ikke bruke veien. Håper dette ordnes raskt.

    Sendt inn av Eyvind Formo 17:35, lør. 10 oktober 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Rune Solhøi 13:57, tir. 3 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter