Tilbake til alle rapporter

Gatelys!

Rapportert i kategorien Gatelys av Kenneth B. Kristiansen 10:58, tir. 6 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Gatelysene står linet opp til pynt og pryd, men det er desverre ikke lys i de. Dette gjelder hele Søndre Frydenlund Allé

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:25, tir. 3 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:03, tir. 1 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter