Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:50, ons. 21 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Etter at en håndverker kjørte på lyktestolpen, er den blitt fjernet helt. Nå som det blir tidlig mørkt, savnes lyset blant voksne og barn I gata. Håper det kan fikses så fort som mulig .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:09, ons. 18 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:28, tor. 17 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:43, tor. 14 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter