Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke!

Rapportert i kategorien Gatelys av Inga 22:00, ons. 21 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 4 minutter senere

En del på Strandvegen virker ikke gatelys. Det er ganske farlig, særlig nå, når bli det mørkere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, ons. 18 november 2015

  • Det fortsat funker ikke flere lyspærer

    Sendt inn av Inga 22:33, ons. 18 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter