Tilbake til alle rapporter

Gate lys gang og sykkelveg i Kildevegen ved gamle Hedpall sitt lager

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:39, ons. 11 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Noen gatelys master fungerer ikke. Barn på vei til skola synes det er skummelt der

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:34, ons. 9 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:08, tor. 7 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter