Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing

Publisert av anitalkarlsen@gmail.com 08:39, ons. 18 november 2015

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Igår så vi at kemner ruuds vei ble strødd, men traktor jukset og hoppet over birger ruuds vei som vanlig. Håper dette er siste gang. Strø også inn til kantene i veien her, så folk kan gå på jobb uten å gå midt i veien. Hilsen Anita Lyster Karlsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Takk for din henvendelse.

    Jeg melder dette over til veiseksjonen.

    Mvh Kenneth Kongsberg kommune

    Sendt inn av Kenneth Halland 15:24, ons. 18 november 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av anitalkarlsen@gmail.com 08:54, ons. 16 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter