Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:46, fre. 20 november 2015

Sendt til Sørreisa og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gatelyset i svingen mellom Sykehjemsveien 26 og 28 er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:45, søn. 20 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:53, søn. 17 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:54, man. 15 februar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:59, tir. 15 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter