Tilbake til alle rapporter

Står to mål på snuplassen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:36, ons. 16 desember 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Noen har plassert to fotballmål, som er finansiert av Skedsmo kommune, fra nærliggende lekeplass på snuplassen. De har stått der i flere måneder og vil være i veien for brøyting av plassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:45, ons. 13 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:03, ons. 10 februar 2016

  • Skedsmo kommune ser ikke ut til å ta denne henvendelsen seriøst. Målene står fortsatt på snuplassen

    Publisert anonymt 14:03, ons. 10 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter