Tilbake til alle rapporter

Gjenngrodd grøft

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 17:01, søn. 20 desember 2015

Sendt til Luster 4 minutter senere

Grlfta er då gjenngrodd at vatnet renner opp på gangvegen og følger den nedgjennom eit godt stykke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Grøft gangveg Galden – Stolpen er ok no, event. tiltak på vegen må vente til snøen er vekke. Er ikkje avsett midlar til større tiltak på vegen.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 08:23, tir. 15 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter