Tilbake til alle rapporter

Storgata Moelv

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir Langerud 06:11, ons. 23 desember 2015

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Alt gatelys i hele storgata er mørkt for andre gang på noen uker. Disse har også vært mørk i flere perioder tidligere i år/fjor også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Geir Langerud 06:46, fre. 22 januar 2016, markert som fikset

  • To gatelys lyser ikke, et ved hjørnet Møllergata 1 og det ovenfor før "kafe johansen" Lagt inn en gang før men mulig det ble noe feil.

    Sendt inn av Kjell Solbakken 18:19, tir. 16 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter