Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 04:08, søn. 27 desember 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hull i veien, i undergangen under E-134.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:21, søn. 24 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:49, man. 22 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, man. 21 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:37, man. 18 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, man. 16 mai 2016

  • Elendig, måtte fikses selv...

    Publisert anonymt 00:39, tir. 14 juni 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter