Tilbake til alle rapporter

Rotveltet tre

Rapportert i kategorien Trær av Gaute Baustad 13:09, ons. 30 desember 2015

Sendt til Tysvær 1 minutt senere

Det er et tre som er blåst over ende og ligger over sykkel og gangstien med en gang en svinger av i rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:51, søn. 31 januar 2016

  • Tre er fjernet

    Sendt inn av Tysvær kommune 14:12, søn. 14 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter