Tilbake til alle rapporter

Dårlig snømåking

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 21:16, tor. 21 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region vest og Selje 3 minutter senere

Det har vært utført for dårlig og for sein snømåking her i byggefeltet, kommunal vei. Flere morgener har det ikke vært brøytet til kl. 07.30, som er siste tidspunkt for meg å ta ut for å rekke jobbstart. Har en liten småbil som det har vært utfordrende å komme fram med pga. dårlig snørydding. I dag er det veldig sporete og en god del snø i kjørebanen.

Fylkesveien har vært bra måket, men den kommunale veien i byggefeltet samt nede med barnehagen har vært utfordrende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter