Tilbake til alle rapporter

Liten trafoboks åpen

Publisert av Sanne Vasylyuk 15:05, søn. 24 januar 2016

Sendt til Østfold og Halden 5 minutter senere

Denne boksen er kjørt/brøytet ned for nte gang. Døra ligger løs foran og delvis beskytter utstyret inni. Men kan jo hende at noen (barn) finner det spennende ikke der.

Om mulig bør hele boksen flyttes derfra da den blir kjørt ned hvert år. Noen etat som vil vedkjenne seg denne boksen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter