Tilbake til alle rapporter

Stort hull/grop i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:07, tir. 2 februar 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Et stort hull i veien så gjør at folk Kjøre ut på motsatt kjørrfelt, og skape enormt farlige situasjoner, pluss gropa gjør skader på bilene!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fylkesvei

    Sendt inn av Oddvar Susort 19:25, ons. 3 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter