Tilbake til alle rapporter

Skilting/kjøremønster i rundkjøring

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:16, tor. 11 februar 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Mange som kjører feil i rundkjøringen, ligger innerst når de skal rett fram (særlig når de kommer fra Øvre Eikervei og skal til Nedre Eikervei). Fører til nesten-ulykker når biler fra innerste og ytterste felt skal kjøre ut samtidig. Behov for skilt som viser kjøremønster.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:03, tor. 10 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter