Tilbake til alle rapporter

Gatelys, utbedring av veg Trollebø

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Svein 19:48, tor. 3 mars 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Veldig positivt med aktivitet ved Nergård, tidligere Ulvesund formelfabrikk, men for de som ferdes der på kveldstid hadde det vært greit at gatelysene langs vegen virket. Vet ikke om dette er kommunens ansvar..? Samme med vegen forbi industriområdet, strekningen forbi Selstad er smal og uoversiktlig. Utbedring er påbegynt, men hva skjer videre?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen tilbakemelding er mottatt.

    Sendt inn av Svein 14:32, lør. 2 april 2016

  • Ser at saken er videresendt, men ingen ny informasjon er kommet.

    Sendt inn av Svein 11:10, søn. 15 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter