Tilbake til alle rapporter

Manglende fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Fredrikke Hafsal 16:40, ons. 9 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Ved 2. Strøm terrasse nr. 25 varsles det om fartsdumper som skal eksistere 50 m nedover gata (nordover). Disse fartsdumpene eksisterer dessverre ikke. Fint om disse blir laget!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter