Tilbake til alle rapporter

Stor is "bro" over vei

Rapportert anonymt 18:42, lør. 19 mars 2016

Sendt til Øksnes og Nordland 3 minutter senere

Stor isbro over veien. Mellom Sandset og Torset, ved gapahuken. Biler tar nedi. Fare for å ødelegge biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Driftsavdelingen i kommunen har vært på befaring. Problem skyldes ganske sikkert manglende stikkrenne i privat avkjørsel. P.g.a. forholdene på stedet ved besiktigelsen, med snø og is, vil driftsavdelingen gjøre ny vurdering til våren.

    Sendt inn av Harald Ødegård 11:30, ons. 23 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:04, man. 18 april 2016

  • Kommunen har vært og sett. Venter til våren. Sier det er privat vei som ikke har rør. Men det er rør med riktig dimensjon i privat vei. Kommunen må renske opp grøftene utover til Torset.

    Publisert anonymt 17:04, man. 18 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, man. 16 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:09, tir. 14 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter