Tilbake til alle rapporter

Skjærereir i stolpen ved gangveien mellom Nordliveien 17 og 19a

Publisert av Berit Moe 15:20, tir. 22 mars 2016

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

Plagsomt mye skjæreaktivitet i området da det er bygget et stort reir øverst på stolpen ved kablene. Det nærmer seg vel utklekking.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Berit Moe 15:18, ons. 20 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter