Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt

Rapportert anonymt 22:33, fre. 8 april 2016

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Jeg har mine barn i barnehagen, Nadderudskogen i Øygardveien. Jeg går hver dag og må derfor krysse Øygardveien hver dag med barn. Det er sjelden biler stopper og vi må ofte vente før vi kan gå over. Spesielt om vinteren når det er dårlig sikt. På skolen ønsker vi jo at barna skal gå til skolen og ikke bli kjørt. Jeg vet jo at barna barnehagen ikke går alene, men for at dette skal bli en trygg vei trenger vi et forgjengerfelt! Jeg vet at rundt halvparten av barna i barnehagen går til barehagen, så dette er et stort problem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:10, lør. 7 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:11, søn. 5 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter