Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerovergang uten lys

Rapportert anonymt 07:54, søn. 24 april 2016

Sendt til Hordaland og Askøy mindre enn et minutt senere

Fotgjengerovergangen krysser 3 kjørefelt uten å være opplyst. Her har det vært mange farlige situasjoner gjennom vinteren. Ny fotgjengerovergang uten lys? Etter forskriftene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen videre til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 09:19, ons. 27 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:08, søn. 22 mai 2016

  • Fylkesvei ring 0175

    Publisert anonymt 10:12, man. 9 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter