Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt er ikke tilstrekkelig merket

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:35, tor. 19 mai 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Flere fotgjengeroverganger i sentrum er kun merket med maling i vegbane uten skilting. Flere steder i sentrum er malingen så bortslitt at det er neppe tilstrekkelig til at det kan kalles fotgjengerovergang. Dette skaper farlige situasjoner da lokalkjente fotgjengere går på "gammel hevd" og ukjente bilister ikke oppfatter dette som en fotgjengerovergang. Gjelder avbildet overgang i Stokmovegen mellom posten/torgkvaralet og også over Ole Vigs gt ved Wergelandsvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fotgjengerovergangene i sentrum er nymalte

    Publisert anonymt 15:44, man. 19 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter