Tilbake til alle rapporter

Dårlig turvei, Kølabånnløypa

Rapportert anonymt 13:04, fre. 27 mai 2016

Sendt til Buskerud og Drammen 1 minutt senere

Etter at det har blitt laget ny skiløype, har turveien fra svensedammen og oppover mot Kølabånn (kølabånnløypa) blitt helt ødelagt! Så og si umulig å gå her med vogn, noe som er veldig leit- siden vi pleier å bruke denne turveien! Det er her vi har mulighet til å komme oss inn i skogen med barnevogn, rett ved der vi bor. Vi håper virkelig at dette blir utbedret snarest, veldig leit å ikke kunne bruke skogen her i sommer. Det er vel meningen at dette skal ryddes opp i? Det er på tide nå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter