Tilbake til alle rapporter

Trafikksikkerhets tiltak

Rapportert anonymt 23:28, tor. 2 juni 2016

Sendt til Nordland og Sortland 1 minutt senere

Raveien sortland, vil ha fartsdumper da her bor mange barn. Det kjøres uvettig med meget høye hastigheter. Få på plass enten flyttbare eller permanente fartshinder. Fort før dette ender galt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:11, lør. 2 juli 2016

  • Dette bør tas hånd om snarest mulig, flere som utviser meget lite taktfull kjøring. De små barna som ferdes her er i kontinuerlig fare for påkjørsel.

    Publisert anonymt 22:11, lør. 2 juli 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter