Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt - Dreper forstilling og felg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:23, ons. 22 juni 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 2 måneder, 1 uke, 5 dager, 19 timer, 49 minutter senere

7-8 hull inn til - rundt og bak Vertshuset. Med tanke på beboerne så er dette en sak som bør prioriteres. Send ut en bil med asfalt og spade og fyll i hullene. I tillegg til ubehag ved kjøring så kan dette ta forstilling og felger på biler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne blir utbedret av Alta kommune så snart som mulig.

    Publisert anonymt 13:22, tir. 30 august 2016, markert som fikset

  • Løst

    Publisert anonymt 18:50, søn. 29 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter