Tilbake til alle rapporter

Glasskår på fortauet

Publisert av Linda Solvang 11:36, tor. 14 juli 2016

Sendt til Bærum og Akershus 1 måned, 2 uker, 4 dager, 23 timer, 38 minutter senere

Ligger en del glasskår på fortauet nedenfor bussholdeplassen Øygardveien i Gamle Ringeriksvei. Antakelig etter bilulykke. Fortauet på venstre side når man kommer fra Gjønnesskogen og går mot Bærums Verk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Linda Solvang 12:07, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter