Tilbake til alle rapporter

Bruk av gatelys Måløy

Rapportert i kategorien Gatelys av John-Martin Vederhus 10:10, lør. 23 juli 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 måned, 1 uke, 3 dager, 1 time, 4 minutter senere

Tidlig på kveld når det fortsatt er veldig lyst står mange gatelys på i polljen området kulen og innover. Unødvendig. Og på mørkeste tida på natta så er nesten alle Måløygatene mørklagt. Forstå det den som vil...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lite kjekt når fleste gatelysene har lys og denne ikkje ofte har.Blir ofte brukt til å gå nedom gaten til parkering og ellers anna for snarveier opp til huset.Mange barn som bruker denne stikkveien også som eg ser.Syns det er for dårlig at vi som bur i nærheten skal passe på om det er lys eller ikkje.Denne gatelys blir ofte glømt å bli tent

    Publisert anonymt 23:27, søn. 9 oktober 2016

  • Gatelys i gate 3 nr 85 (nytt husnr. 103). Lyspunktet mellom parkeringsplass og postkassestativet på nedsiden av gata. Ber om rask utbedring.

    Sendt inn av Oddvar Hansen 21:20, man. 13 mars 2017

  • Gatelys i gate 3 nr 85 (nytt husnr. 103). Lyspunktet mellom parkeringsplass og postkassestativet på nedsiden av gata. Ber om rask utbedring.

    Publisert anonymt 01:24, søn. 9 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter