Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gatelys

Publisert av Halvard S. Pettersen 09:35, tir. 2 august 2016

Sendt til Nordland og Hadsel 1 måned, 1 time, 39 minutter senere

Gatelys har vært mørkt i over ett år, øvrige deler av gatelys i Torggata er rehabilitert i -15. Dette er eneste lyspunkt (gatelys) i fra krysset Villaveien - Torggata og det gjør denne delen av gata svært mørk gjennom høst/vinter/vår.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, tir. 27 september 2016

  • Kan ikke se at defekt gatelys innerst i Torggata er utbedret.

    Sendt inn av Halvard S. Pettersen 15:54, tir. 27 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, tir. 25 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter