Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys, Nordraaksgate, 1831 Askim

Rapportert i kategorien Gatelys av Einar Bjorvand 23:49, man. 8 august 2016

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 3 uker, 11 timer, 26 minutter senere

Manglende lys i gatelyktene i Nordraaksgate og Bjørnsonsgate (1831 Askim). Hyppig og langvarig foreteelse!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Einar Bjorvand 11:56, tor. 29 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter