Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i Øvre Skram (Gate 6B)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:21, ons. 17 august 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 uke, 5 dager, 22 timer, 56 minutter senere

Gatelysene i Øvre Skram (tidl. Gate 6B) virker ikke fra Jeanette Jensen - "akebakken" i enden av gata, nedenfor Reinen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:59, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter