Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt "Galterud"

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Roy Sundsby-Hansen 17:54, tor. 25 august 2016

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 dager, 17 timer, 23 minutter senere

Stedsskiltet "Galterud" er borte. Stjålet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjempe erfaring! Raskt fixa! Skiltet på plass Fortsette den god jobben 👍

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 12:42, tir. 27 september 2016, markert som fikset

  • Dette ble raskt fikset👍

    Sendt inn av Roy Sundsby-Hansen 23:40, man. 23 oktober 2017, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter