Tilbake til alle rapporter

Buss -stopp og gatelykt

Rapportert anonymt 09:04, ons. 21 september 2016

Sendt til Balestrand og Sogn og Fjordane mindre enn et minutt senere

To småskuleelevar tek buss herifrå kvar vekedag. Ei lita utkjørsle som blir brøytt om vinteren og eit lys når morgenane er mørke hadde gjort skulevegen mykje tryggare for desse to.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter