Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelyset i krysset Rækøyveien/Nakkenveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Gertrud Matras 00:49, fre. 23 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 minutt senere

Mangler lys i gatelyset som står i krysset Rækøyveien/Nakkenveien. Var også uten lys forrige sesong. Står i et kryss der det er mye tungtrafikk og det bor mange unger i området. I tillegg er det i bunnen av en bakke, slik at de som kommer syklende har ofte god fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:21, fre. 28 oktober 2016

  • Fortsatt mangler det lys i krysset nakkenveien /rækøyveien.Nu e det foresten ikke lys i hele Nakkenveien heller.Synes at det er på tide å få lysene i orden nu!!!!!!!!!!

    Publisert anonymt 13:21, man. 7 november 2016

  • Fortsatt ikke noen ordning på gatelys i krysset Nakkenveien/Rækøyveien.

    Publisert anonymt 14:35, tor. 1 desember 2016

  • Fortsatt ingen løsning (lys) i gatelyset i krysset Nakkenveien/Rækøyveien. HVORFOR???????

    Publisert anonymt 06:46, man. 2 januar 2017

  • Fortsatt ingen ting gjort med veglyset i krysset Nakkenveien/Rækøyveien som har hvert mørkt i lang tid.Hvorfor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sendt inn av ingar.hartvigsen@alten.no 13:23, man. 30 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter