Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig Solberg 09:14, lør. 24 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 1 minutt senere

Gatelyset (kun en stolpe) har vært dårlig lenge, og det er flere måneder siden det var lys her. Det ser helt klart ut til at selve armaturen (med reflektor mv.) er ødelagt og må byttes ut. Uten dette gatelyset er det svært mørkt i gata, så vi som bor her håper dette kan repareres (skiftes ut) snarest nå som høst og mørke kvelder er godt i gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:26, lør. 22 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Stig Solberg 09:54, søn. 20 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter