Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe ved Løvlia 24

Rapportert i kategorien Gatelys av Viggo Lunde 12:12, tir. 27 september 2016

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørk lampe ved Løvlia 24, har vært mørk i noen måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pæra ble byttet etter få dager.

    Sendt inn av Viggo Lunde 12:30, tir. 25 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter