Tilbake til alle rapporter

Lekeapparat defekt

Rapportert i kategorien Park/landskap av Jan Høydahl 16:20, ons. 28 september 2016

Sendt til Drammen 5 minutter senere

To håndtak er revet av i "Tarzan-løypa"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fra: <post.servicetorget@drmk.no> Emne: (Refnr:201489) Problemrapport: Lekeapparat defekt Dato: 4. oktober 2016 kl. 14.48.30 CEST Til: <jan@hoydahl.no>

    (Vennligst ikke svar på denne eposten)

    Hei og takk for henvendelse, reparasjon er bestilt

    Mvh

    Frode Vestgarden Parkforvalter

    Sendt inn av Jan Høydahl 14:50, tir. 4 oktober 2016

  • Da har kommunen reparert apparatet. Takk for rask respons!

    Sendt inn av Jan Høydahl 08:19, tir. 11 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter