Tilbake til alle rapporter

Mangler 60-skilt når man kommer fra E6.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:26, ons. 28 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Fv 38 fra E6 mangler skilting av 60 sone. Det skal være ett på hver side rett etter rundkjøringen ved E6 for at det skal være lovlig skiltet 60-sone. Det kommer ingen skilt før ved forsøksgården. Altså er det teknisk sett lov å kjøre 80 langs Fv 38 fra E6 og bort til forsøksgården. Dette er skolevei uten gang og sykkelsti. Se til at riktig fartsgrense blir skiltet snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter