Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys lyser ikke i området,dette gjelder også gangstien langs vingerjessa

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:38, tor. 29 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Det har i lengere tid ikke vært lys i dette området som er Seglavegen, gang og sykkelstien langs Vingerjessa

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok noe tid, men etter purring ble det ordnet

    Publisert anonymt 10:58, tor. 27 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter