Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys, stolpe nr.664

Rapportert i kategorien Gatelys av kjetil øvstedal 07:05, man. 3 oktober 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mangler gatelys, stolpe nr.664 ved postkassestativet en kommer først til når en kjører inn på mjåsund byggefelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:04, ons. 2 november 2016

  • Lurer på hvor lang tid det er før en regner med at dette er utbedret

    Sendt inn av kjetil øvstedal 15:04, ons. 2 november 2016

  • Såg også i kveld at det mangler lys i stolpe 670, men bør vel kanskje ringe tysvær kommune for å få vite om dette blir tatt tak i..

    Publisert anonymt 20:52, søn. 6 november 2016

  • Dette er nå ordnet, flott at lys er på plass nå når det er mørkt både morgen og kveld

    Sendt inn av kjetil øvstedal 16:36, ons. 30 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter