Tilbake til alle rapporter

Merking og reparasjon av ødelagt veiskulder etter utforkjøring?

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:43, ons. 5 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 2 minutter senere

Tankbilen til Tine kjørte ut av veien 26.september på Gimsøysand. Dette førte til ødelagt veiskulder. Denne er enda ikke merket/varselet om. Veiskuldrene på Gimsøy er en viktig del av veien, da det ofte er trang om plassen når kjøretøy møtes. Håper denne merkes og utbedres om ikke lenge.

Http://www.lofotposten.no/trafikk/gimsoy/ulykker/melkebil-kjorte-i-grofta/s/5-29-229663

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble aldri tatt tak i. Avslutter saken

    Publisert anonymt 14:23, man. 19 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter