Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:05, tor. 13 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 5 minutter senere

Mangler lys i lyktestolpen i krysset havikveien/overhallsveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:23, tor. 10 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:28, tor. 8 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:48, tor. 5 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:35, fre. 3 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:33, fre. 3 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter