Tilbake til alle rapporter

Defekt pære i gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Teigen 13:47, tor. 13 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 3 minutter senere

Defekt pære i gatelys. Lyset blinker periodisk. Gatelysstolpe mellom Sørliveien 12 og 14. Gaten er svært trafikkert og er skolevei til Lamarka Skole. Det er viktig at dette utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:39, tor. 10 november 2016

  • Har fått mail fra Sortland Kommune men feilen er ikke utbedret.

    Sendt inn av Rune Teigen 20:39, tor. 10 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:09, søn. 11 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, søn. 8 januar 2017

  • Feilen er ikke utbedret ! Mange farlige situasjoner med skolebarn og trafikk langs veien.

    Sendt inn av Rune Teigen 21:00, søn. 8 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:54, søn. 5 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:40, man. 6 mars 2017

  • Ting tar tid!

    Sendt inn av Rune Teigen 16:40, man. 6 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter